o nas.jpg

O nas

Jak sama nazwa wskazuje, winylowa płyta powróciła w nowej odsłonie, ale teraz może pomieścić więcej niż 10 czy 12 soundtracków - teraz zmieści wszystko, czego najbardziej w danej chwili potrzebujesz, bo przeobraziła się w TORBĘ!

Materiały pochodzą głównie z recyklingu co stanowi myśl przewodnią The Vinyl is Bag - ponowne użycie tego co już zostało wykorzystane, jednocześnie przy zachowaniu dbałości o najwyższą jakość wykorzystywanych materiałów oraz tworzonych produktów.Jesteśmy totalnie eco, toteż głównym materiałem jakim się posługujemy jest kolorowa skóra ekologiczna (skaj).


Działamy na przekór tzw. "sieciówkom" - nie produkujemy masowo, w każdym przypadku dążymy do zachowania oryginalności aby wszystkie produkty były niepowtarzalne i jak najbardziej dopasowane do odbiorcy. Nie sprzedajemy wcześniej uszytych i zmagazynowanych toreb - każdą z nich wykonujemy wg ściśle określonych przez Ciebie wytycznych.


Winyle używane do produkcji toreb są płytami, które nie nadają się już do odsłuchu, posiadają rysy i zadrapania, co tylko dodaje im uroku:)